KURUMSAL

1994 yılında kurulan şirketimiz; İnşaat ve Hayvancılık gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösterdikten sonra, 2004 yılında yatırımlarını Narenciye Sektörüne yönlendirmiştir. Firmamız, 2010 yılında Hatay’ın Erzin ilçesinde “Kıvılcım Paketleme Tesisi”ni faaliyete geçirmiştir.

Kıvılcım-Yaş-Sebze-Meyve-ÜretimiKıvılcım-Yaş-Sebze-Meyve-Kalite

8000m² alan üzerine kurulmuş fabrikamız; 35 ton/saat kapasiteli paketleme makinesi, 1000 tonluk soğuk hava depoları ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Başlıca ihraç ettiğimiz ürün grupları arasında limon, mandalina, greyfurt ve portakal yer almaktadır.

Geçen zaman içerinde üretim kapasitesini sürekli arttıran “KIVILCIM PAKETLEME”, aynı zamanda kendini sürekli geliştiren, müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutan, çalışmalarını sahip olduğu ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 kalite ve gıda standartlarına göre gerçekleştiren bir firma olmuştur.

2005 yılından bu yana başta Rusya ve Ukrayna olmak üzere; Avrupa Ülkeleri' ne de ihracat yapan KIVILCIM TARIM, ihracatta sadece güvenin değil tescilli markaları olan Raion, Jara ve Deluxe ile birlikte kalitenin de simgesi haline gelmeyi amaçlıyor.

Her geçen gün hak ettiği konuma hızla ilerleyen KIVILCIM TARIM, müşteri memnuniyetini esas alan, üretimi ve üretim sistemlerini uluslararası standartlara taşıyarak disiplinle ve her zaman daha iyiyi yakalama arzusuyla çalışan kadrosu ile öne çıkan ve kendinden bahsettiren saygın bir şirket olma amacını taşımaktadır.

İnsan sağlığını ön planda tutarak kaliteden ve gıda güvenliğinden vazgeçmeden, çevreye karşı sorumluluğunun bilinciyle hareket eden, sektörde farklılık yaratan ve ‘güven’ kelimesini de temsil eden bir firma olmak ve bu çerçevede ulusal ve uluslararası platformlarda bölgemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek hedefimizdir.

HABER & DUYURULAR

WORLD FOOD MOSCOW 2018

Sizlerle tekrar buluşmaktan mutluluk duyacağımız bu fuarda, sizleri kahve içmeye standımıza bekliyoruz.

Kıvılcım-Tarım

FRUIT LOGISTICA 2018

İş ortaklarımız ile buluşmaktan ve potansiyel müşterilerimizle tanışmaktan büyük mutluluk duyduk.

İş yapmasak da kahve içmeye mutlaka uğrayın.

Gelecek sene görüşmek üzere!